Osobní přístup profesionálů
českyenglish
Pobočka: Brno

Home StagingHOME STAGING je profesionální služba, která reprezentativním způsobem připraví Vaši nemovitost k prodeji či k pronájmu.


Pomocí HOME STAGINGU lze docílit toho, aby byla Vaše nemovitost pro zájemce více atraktivní a dobře zapamatovatelná. Díky tomu se významně zvýší šance prodat Vaši nemovitost v co nejkratším čase a za nejvyšší možnou cenu!


Dobře promyšlený a naplánovaný HOME STAGING dokáže velice jednoduše vyzdvihnout největší přednosti Vaší prodávané nemovitosti a maximalizovat tak hodnotu nabízeného majetku. Zároveň potlačuje a odstraňuje negativní vlivy, které by potenciálnímu zájemci ztěžovaly představu o tom, jak by se mu v nemovitosti bydlelo.


Při HOME STAGINGU se využívá jedinečné souhry vhodně zvoleného nábytku, bytových doplňků i osvětlení. HOME STAGING provádějí zkušení bytoví designéři, kteří si dokážou poradit s každým interiérem.


Díky HOME STAGINGU a našim zkušenostem s realitami, se Vaše nabízená nemovitost výrazně zviditelní, posílí své postavení na realitním trhu a získá výrazný náskok před konkurencí!VÝSLEDKY PRODEJ ½ ROKU 2014:


90% nemovitostí po Home Stagingu PRODÁNO DO 16 DNŮ! Nabízené nemovitosti po HOME STAGINGU se prodávají v průměru o 25% dráž.


Služba HOME STAGING Vám nezaručuje, že Vaši nemovitost prodáte během několika dní. Spolehnout se ovšem budete moci na to, že Vaše nabízená nemovitost bude vypadat lépe, nežli její konkurence!Jak probíhá HOME STAGING:


Před samotnou realizací HOME STAGINGU nejdříve proběhne prohlídka nemovitosti, během které se vyhodnotí veškeré nedostatky nemovitosti, a zároveň se stanoví, které přednosti je potřeba vyzdvihnout.


Po úvodní konzultaci se naplánuje rozmístění nábytku a doplňků i celkové barevné sladění interiéru.


Součástí služby HOME STAGING je také úklid nemovitosti před aranžováním.


Samozřejmostí je doprava nábytku do nemovitosti, jeho následné rozmístění i montáž.


Zapůjčení nábytku, doplňků a dekorací min. na dobu 2. měsíců.


Na Vaše přání zajistíme také fotodokumentaci interiéru a připravíme vhodné fotografie do inzerce.


V případě, že již službu HOME STAGING nebudete potřebovat, zajistíme kompletní demontáž nábytku, jeho odvoz i konečný úklid před předáním nemovitosti.


HOME STAGING provádme ve spolupráci s p. Dočekalem, více informací naleznete ZDE

Naše tipy

Napište nám

Máte zájem o podrobnější informace, které jste v nabídce nenašli?
Vyplňte a odešlete formulář,
odpověď obdržíte obratem.

Pobočka BRNO

Pobočka BRNO na mapě

Natmal Real Brno

,

logo SKR STAV

SKR STAV

Spolehlivý dodavatel kvalitních staveb

www.skrstav.cz
logo Natmal

NATMAL

Profesionální nátěry budov a interiérů

www.natmal.cz
logo Bydlení pod Oborou

BYDLENÍ POD OBOROU

Moderní rodinné bydlení Slavkov u Brna

www.pod-oborou.cz
logo MTG stavby

MTG stavby

Rekonstrukce bytů, rodinných domů bytového jádra, kuchyně atd.

2024 © NATMAL REAL s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies prodej byty Brno | NATMAL REAL s.r.o. / Provozováno na realitním systému Realman