Osobní přístup profesionálů
českyenglish
Pobočka: Brno

Naše služby

Poskytujeme kompletní služby pro prodávající i pro kupující. Máme více jak 10 let zkušeností s prodejem nemovitostí v České republice, a to jak v soukromé, tak i v komerční sféře.

Postaráme se o klienty od projednání požadavků až po podání daňového přiznání. Klademe velký důraz na transparentnost celého obchodního případu, klienti velmi oceňují pečlivý a osobní přístup makléřů i našeho advokáta, který je k dispozici po celou dobu obchodu a zodpoví nejednu otázku.

Za NATMAL REAL s.r.o. mluví rychlost. Máme denně aktualizovanou databázi poptávajících, prodej rodinného domu zvládneme v průměru do 6-ti týdnů.

Máme propracovaný systém propagace nemovitostí včetně vyhodnocování a monitoringu jednotlivých zakázek. Klient má tak přehled co se děje s jeho nemovitostí a má možnost pružně reagovat na dění na trhu.

Jste nuceni řešit závažnou životní situaci spojenou s exekucí? Zajistíme rychlý odkup Vaší nemovitosti za férovou cenu.

Nevybrali jste si z naší nabídky nemovitostí? U nás máte možnost nechat si postavit dům dle Vašich představ. NATMAL REAL s.r.o. patří do konsorcia firem SKR stav s.r.o. a NATMAL s.r.o., proto s námi nemusíte dělat kompromisy v otázce bydlení.

Chcete prodat svou nemovitost za lepší cenu? NATMAL REAL s.r.o. umí sjednat rekonstrukci či opravy Vaší nemovitosti za přijatelnou cenu.

Kontaktujte NATMAL REAL s.r.o. na čísle 725 713 775

„Naše přidaná hodnota může být i Vaše.“

Naše tipy

Napište nám

Máte zájem o podrobnější informace, které jste v nabídce nenašli?
Vyplňte a odešlete formulář,
odpověď obdržíte obratem.

Pobočka BRNO

Pobočka BRNO na mapě

Natmal Real Brno

,

logo SKR STAV

SKR STAV

Spolehlivý dodavatel kvalitních staveb

www.skrstav.cz
logo Natmal

NATMAL

Profesionální nátěry budov a interiérů

www.natmal.cz
logo Bydlení pod Oborou

BYDLENÍ POD OBOROU

Moderní rodinné bydlení Slavkov u Brna

www.pod-oborou.cz
logo MTG stavby

MTG stavby

Rekonstrukce bytů, rodinných domů bytového jádra, kuchyně atd.

2021 © NATMAL REAL s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies prodej byty Brno | NATMAL REAL s.r.o. / Provozováno na realitním systému Realman