Osobní přístup profesionálů
českyenglish
Pobočka: Brno

Reference klientů

16. 2. 2016

datum vložení: 16.2.2016

Dobrý den,
s prací pana Novotného i Vaší kanceláře jsem byl při prodeji mé nemovitosti spokojený. Děkuji.
Ing. Jaroslav Slouka

18.03.2015

datum vložení: 27.7.2015

Dobrý den paní magistro.S vašimi službami jsme byli nadmíru spokojeni,rychlost a spolehlivost.To samé můžeme říct i o Mgr Letochovi.
Kubišová

30. 7. 2014

datum vložení: 27.7.2015

"K prodeji bytu v Brně jsme si vybrali realitní kancelář Natmal REAL a byli jsme velmi spokojeni. Vsadili jsme na jistotu a využili služeb této realitní kanceláře, s níž jsme spolupracovali již při koupi bytu. Jednání bylo vstřícné, rychlé a seriozní. Vždy jsme se dohodli k oboustranné spokojenosti. Realitní kancelář Natmal REAL můžeme jen doporučit."
Manželé Kosprdovi

7. 6. 2014

datum vložení: 27.7.2015

Byla jsem velice spokojená při spolupráci s RK Natmal Real. Všem doporučuji, pokud chtějí kvalitu a odbornost. Nechat se vést zkušenými odborníky, mezi které bezesporu tato kancelář patří, to je v dnešním světě realit opravdu výhra. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho úspěchů.
Kamarádová

23. 5. 2014

datum vložení: 27.7.2015

Se službou vaší realitní kanceláře při prodeji naší nemovitosti jsme byli nadmíru spokojeni. Vystupování makléře bylo vstřícné, konkrétní a na profesionální úrovni.
Křížovi

21. 11. 2013

datum vložení: 27.7.2015

Dobrý večer pane řediteli,

v nedávné době jsem s Vaší firmou spolupracovala ve věci prodeje mého bytu. Ráda bych Vás informovala, že jsem s Vašimi službami velice spokojená, neboť velmi operativně jste pomohli najít řešení financování protistraně - kupujícím, navíc se vše povedlo realizovat u mé banky, u které jsem byla vázána úvěrem a hrozila mi vysoká pokuta za splacení částky mimo fixaci. Díky Vám je penále cca čtvrtinové, za což jsem velmi ráda. Rovněž oceňuji, že mi banka poslala peníze, aniž bych musela sepisovat oficiální žádost (jsem na mateřské s mimčem, takže každé lítání je přece jenom organizačně složitější).

Ve zkratce tedy mohu říct, že jednání z Vaší strany bylo velmi rychlé, důvěryhodné, profesionální a ušetřila jsem tak značnou finanční částku.

Pokud bych v budoucnu potřebovala služby obdobného charakteru, velmi ráda se na Vás obrátím, případně Vás doporučím svým známým.

Děkuji Vám.
Mgr. Hana Kašpárková

25. 09. 2013

datum vložení: 27.7.2015

Dobrý den,
dnes jsme konečně po dlouhých peripetiích a obstrukcích ze strany ČEZ dostali zápis o ukončení smlouvy o dodávce el. energie. Opis tohoto dopisu jsem obratem poslal kupujícím na vědomí. Domnívám se, že tímto byly především díky Vám, Vaší profesionalitě a zkušenostem i osobní obětavosti ukončeny všechny problémy. Naše mysl se začíná srovnávat s realitou. Dovolte mi, abych Vám ještě jednou vyjádřil poděkování za všechno, co jste pro nás v naší složité rodinné situaci vykonali. Jsme rádi, že jsme s Vaší realitní kanceláří spolupracovali.
Děkuji.
Zdeněk Kříž

20. 6. 2013

datum vložení: 27.7.2015

Dobrý den,
prostřednictvím tohoto e-mailu, bych rád vyjádřil svou naprostou spokojenost se službami spojenými s vyřízením hypotéky (a veškeré další pomoci včetně poradenství), které se mi dostalo. Profesionální přístup, vstřícné a včasné jednání vše urychlilo a nyní již s přítelkyní spokojeně rekonstruujeme byt.
S přátelským pozdravem.
Jan Král

30. 4. 2013

datum vložení: 27.7.2015

Dobrý den,

já Vám také velice děkuji za profesionální jednání při prodeji bytu a pomoci s vyřizováním, také děkuji Vaší asistence a přeji hodně spokojených zákazníků.
Se srdečným pozdravem.

B. Stackeová

29. 4. 2013

datum vložení: 27.7.2015

Dobrý den,
děkuji za zprávu a za celé Vaše zprostředkování prodeje.
S pozdravem.
Gabriela Koseková

  Naše tipy

  Napište nám

  Máte zájem o podrobnější informace, které jste v nabídce nenašli?
  Vyplňte a odešlete formulář,
  odpověď obdržíte obratem.

  Pobočka BRNO

  Pobočka BRNO na mapě

  Natmal Real Brno

  ,

  logo SKR STAV

  SKR STAV

  Spolehlivý dodavatel kvalitních staveb

  www.skrstav.cz
  logo Natmal

  NATMAL

  Profesionální nátěry budov a interiérů

  www.natmal.cz
  logo Bydlení pod Oborou

  BYDLENÍ POD OBOROU

  Moderní rodinné bydlení Slavkov u Brna

  www.pod-oborou.cz
  logo MTG stavby

  MTG stavby

  Rekonstrukce bytů, rodinných domů bytového jádra, kuchyně atd.

  2024 © NATMAL REAL s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies prodej byty Brno | NATMAL REAL s.r.o. / Provozováno na realitním systému Realman